Žemaitijos regiono priešmokyklinukų žygis „Pagauk laisvės vėją“

Kovo 6 d. priešmokyklinės ,,Smalsučių” grupės vaikai su mokytoja Dainora ir padėjėja Daiva dalyvavo Žemaitijos regiono priešmokyklinukų žygyje ,,Pagauk laisvės vėją”, skirtame kovo 11-ajai pažymėti. Žygį organizavo Plungės r. Žemaičių Kalvarijos l/d. Tikslas buvo ,,pagauti” laisvės vėją ant aukščiausių Žemaitijos Kalvarijos kalvų, susipažinti su Lietuvos ir Žemaičių Kalvarijos istorija, stiprinti fizinę sveikatą, ugdyti patriotinius jausmus ir puoselėti draugiškus santykius su socialiniais partneriais.
Žygį vedė Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos geografijos mokytojas.

Laimingi, prisigaudę laisvės vėjo ir pastiprinę sveikatą, išbandėme  kareivišką  ,,sauso davinio” produktų skonį.

Prisigaudę laisvės vėjo šįryt mažieji įstaigos ugdytiniai, pasipuošę trispalvės spalvomis skubėjo į sporto salę paminėti artėjančios Kovo 11-osios. Sugiedoję tautiška giesmę atliko linksmą mankštą su kapitonu Flintu. Po mankštos dalyvavo grupių mokytojų surengtose estafetinėse rungtyse bei sudalyvavo tarptautiniame projekte-pilietinėje iniciatyvoje, skirtoje paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ,,Bėgu Lietuvai 2024″💛💚❤

Švęsdami Lietuvos nepriklausomybę ne tik prisimename istorinius įvykius, kovas už laisvę, bet  ir ugdome mūsų mažųjų piliečių tautiškumą, patriotizmą, vieningumo jausmą, atsakingumą,  pagarbą savo šaliai ir šalia esančiam žmogui. Džiaugiamės augdami laisvoje Lietuvoje.