Mokyklinio autobuso grafikas 2023-2024

MARŠRUTAS IR LAIKAS Į ĮSTAIGĄ RYTE

Savaitės dienos Stotelių pavadinimas Išvykimo – atvykimo laikas
Pirmadieniais –

Penktadieniais

Mokykla 6.35
Buožėnai 6.40
Vigantiškiai 6.47
Pagermantė 6.54
Telšių Džiugo g-ja  7.02
Telšių Germanto prog-ja 7.04
Gaudikaičiai 7.11
Kalnėnai 7.13
Gedrimai 7.27
Juodėnai 7.30
Gadūnavas 7.38
Mokykla 7.46

Maršruto ilgis 50 km., laikas  35  min. (6.35 – 7.04 yra vežami kitų įstaigų mokiniai, 7.11 – 7.46 yra vežami Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.)

MARŠRUTAS IR LAIKAS IŠ ĮSTAIGOS PO PIETŲ

Savaitės dienos Stotelių pavadinimas Išvykimo – atvykimo laikas
Pirmadieniais –

Penktadieniais

Mokykla 16.00
Vigantiškių g. Buožėnai 16.03
Buožėnai 16.06
Palangos pl. 3 16.15
Gaudikaičiai 16.25
Subedžio g. Kalnėnai 16.28
Mokykla 16.35
Gadūnavas 16.42
Juodėnai 16.51
Gedrimai 17.00
Mokykla 17.15

Maršruto ilgis 48 km., laikas I reisas – 35 min. II reisas – 40 min.