Akcija „Darom 2023“

Kiekvieno žmogaus veiksmai ir sprendimai turi tiesioginį poveikį aplinkai, kurioje mes gyvename. Dalyvavimas aplinkos tvarkymo akcijoje ,,Darom“ – tai galimybė prisidėti prie aplinkos tvarumo. Akcijoje ,,Darom“ dalyvavo visi Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro ugdytiniai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai rinko šiukšles įstaigos teritorijoje, o pradinukai tvarkė miestelio teritoriją. Toks vaikų dalyvavimas akcijoje yra puiki galimybė mokyti(is), kaip jie gali prisidėti prie gamtos išsaugojimo, ir ugdyti atsakomybės jausmą už savo aplinką. Per praktinę patirtį vaikai suvokia, kad jų veiksmai ir sprendimai gali turėti tiesioginį poveikį aplinkai ir jos išsaugojimui. Taigi, dalyvaudami tokioje akcijoje jie mokosi tvarkyti savo aplinką, bendradarbiauti, komunikuoti,  dirbti komandoje ir siekti bendro tikslo, kaupia patirtį, kaip rūpintis gamta, suvokimą ir pasididžiavimą savimi, kad ir jie gali prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo.