„Sveiks, drūts i greits”

Balandžio 28 d. Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sukvietė rajono ugdymo įstaigų 3 – 4 klasių mokinių komandas į konkursą ,,Sveiks, drūts i greits“, kuris vyko Telšių Arenoje. Konkurso dalyviai įsijungė į nacionalinį renginį ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Šio renginio tikslas – ugdyti jaunosios kartos sveikos gyvensenos įgūdžius ir skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Konkurse tarp 10 komandų dalyvavo ir Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro komanda, lydima pradinių klasių mokytojos Jovitos Dapkuvienės. Vaikai jėgas išbandė estafečių rungtyse, piešė 10 – ies metrų ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų bangą per Lietuvą 2023“. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais diplomais.