Išvyka „Pažink savo gimtąjį miestą“

Ugdymasis kitose erdvėse ne tik kelia vaikų motyvaciją sužinoti, pamatyti, patirti, atrasti, bet ugdo ir savarankiškumą, kūrybiškumą, bendravimo įgūdžius. Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Smalsučiai“ vaikai pirmąjį šių mokslo metų mėnesį užbaigė išvyka į savo gimtąjį miestą Telšius. Skatindami fizinį judėjimą, pėsčiomis aplankė daugelį Telšiuose lankytinų vietų. Vaikai suprato, kad pažinti savo miestą – tai ne tik labai naudinga, bet ir įdomi veikla. Už ištvermę ir puikų laiką save apdovanojo ledais – mokėsi finansinio raštingumo: patys rinkosi ir pirko, lygino kainas, ieškojo ne tik skaniausio ledo, bet ir už geriausią kainą. Laimingi, daug pamatę, atradę ir supratę, sau ir kitiems linkėjo daugiau tokių išvykų kaip šiandien.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja D. Petroškienė