Kalėdų belaukiant

Laukdami Kalėdų dažnai ieškome įdomesnių veiklų su mokiniais. Taigi džiaugiamės tokią veiklą atradę – Buožėnų mokyklos – daugiafunkcio centro gruodžio 14 dieną lankėsi Vinetu kaime. Indėniškame tipyje, susėdę aplink laužą, grojo būgnais, šoko indėniškus šokius, žaidė žaidimus ir klausė nuostabių pasakų. O kokia skani arbata ir mamos įdėti užkandžiai, kai vaišiniesi tikrame indėniškame salūne. Patyrėme tikrą indėnišką dvasią. Grįžę į mokyklą vaikai neišvažiavo namo – pradinukai išbandė iššūkį ,,Naktis mokykloje”. O kur vaikai, ten ir Kalėdų senelis. Jis juk mėgsta vaikus lankyti naktimis, kai jie užmiega… Toks mokymasis kitose aplinkose ir kitokiais būdais siejamas ne tik su kompetencijų ugdymu, džiaugsmu ir linksmybėmis, bet ir su tradicijų išsaugojimu, naujomis patirtimis, širdies atvėrimu ir pasidalinimu su aplinkiniais.

Mokytoja Ilona Stančikienė