Judumo savaitės žaidynės

Kiekvienais metais organizuojama Europos judumo savaitė, į kurią įsijungia ir mūsų įstaiga. Vaikai juda visą laiką, atrodo, kad judėjimas yra jų gyvenimo esmė. Pasirodo, taip ir yra, nes judėjimas skatina fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną nuo pat mažens, judant lavėja vaikų motorika.

Rugsėjo 20-osios rytą priešmokyklinio ugdymo ,,Smalsučių” grupė pradėjo nuo išvykos – dalyvavo Telšių r. lopšelio-darželio „Saulutė” organizuotose žaidynėse ,,Judėkime kartu 2023″. Žaidynių dalyviai nuo pat ankstyvo ryto buvo sukviesti į Žemaičių kaimo muziejų. Energingi, sportiškai nusiteikę, turėjome įveikti šešias stoteles, kuriose pačių dalyvių buvo parengtos įvairios fizinės veiklos – užduotys. Įveikę ir atlikę visas rungtis, dėliojome dėlionę, kurią vėliau turėjome suvaidinti, o kitos darželių komandos, atspėti.

Smagiai pajudėję, namo grįžome su dovanomis – maišais rudeninio derliaus. Judėdami ir sveikai maitindamiesi, augsime sveiki ir energingi.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Dainora Petroškienė