Mozaikų dėliojimo kūrybinės dirbtuvės

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug  nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis. Šiemet mūsų mokyklos mokiniai su mokytojomis nutarė mokyklos kiemą papuošti mandalomis iš rudens gėrybių. Mandalos kūrimas – tai viena iš meno terapijų, puikus būdas patirti nuostabių emocijų mažiems ir suaugusiems. Kuriant mandalą svarbiausia ne rezultatas, o pats procesas. Rugsėjo 19 d. mūsų mokyklos kiemas virto rudens mozaikų dėliojimo kūrybinėmis dirbtuvėmis: mokiniai, padedami mokytojų, kūrė mozaikas panaudodami gamtinę medžiagą ir rudens gėrybes. Mozaikose sugulė įvairiaspalviai obuoliai, moliūgai, kankorėžiai, kaštonai, o puošnumo suteikė rudeninės gėlės ir kiti augalai. Sukurtos spalvingos, nuotaikingos, išraiškingos rudens mozaikos.

Pradinių klasių mokytoja Ilona Stančikienė