Šiaurės šalių literatūros savaitė 2023

Šiuo metu, kai laikas mūsų kraštuose pats tamsiausias – ryte saulė tik pakyla, po kelių valandų, žiūrėk, jau ir ritasi žemyn, kai aplink žvarbu, norisi jaukumo, šilumos, tada galime užsidegti žvakę ir atsiversti knygą. Tokia yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja. Šių metų tema – Kalėdos šiaurėje.

Lapkričio 13 d. Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro 1-4 klasės mokinukai susirinko į rytmetį, kur klausėsi Buožėnų kaimo bibliotekininkės Astos Zaveckytės  skaitomos ištraukos iš  Astrid Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos apie pasiruošimą Kalėdoms, jų šventimą, gerus darbus.

Rytmečio metu buvo pasveikinti Vasaros skaitymo iššūkio dalyviai, jiems įteikti diplomai bei atminimo dovanėles.