„Darom 2024“

Švari aplinka – sveikesni ir laimingesni vaikai!
Sutelkę visas jėgas, šiandien mūsų įstaigos ugdytiniai su savo mokytojomis dalyvavo švarinimosi akcijoje ,,Darom 2024!”
Pasiskirstę darbais visi skubėjome nuveikti kuo daugiau gamtos labui. Pradinių klasių mokiniai surinko visas šiukšles iš pakelių.
„Smalsučių” grupė švarino miškelį, kuriame mėgsta atbudus pavasariui pasiskinti žibuoklių. O mažiausieji, ,,Boružėlių” ir ,,Drugelių” grupių vaikučiai, puoselėjo aplinką įstaigos teritorijoje.
Džiaugiasi ne tik gamta, bet ir mes, galėdami prisidėti prie sveikesnės, gražesnės ir saugesnės aplinkos. Dalyvavimas tokioje veikloje padeda vaikams suprasti, koks svarbus yra aplinkos tausojimas, kad jų veiksmai gali turėti tiek teigiamą, tiek neigiamą poveikį aplinkai, ugdo atsakomybės jausmą.